Distractie.Net - FunArea for You
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Distractie.Net - FunArea for You


 
AcasaUltimele imaginiGaleriecompetitii.comCăutareÎnregistrareConectare

 

 Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc.

In jos 
+7
stelistu13
smadus
Mari
ionutuz
Vilea
ionutiniho
bussy
11 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Credeti ca Steaua se va califica si anul acesta in Champions League?
 Da!
 Nu!
 Are cateva sanse!
 Nu are nicio sansa!
Vezi rezultatele
AutorMesaj
thebest4all
Nou Venit
Nou Venit



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 01/02/2008

Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc.   Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc. - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 02, 2008 8:06 pm

E varza raw Habibou ala Wink) e de kkt Wink
Sus In jos
thebest4all
Nou Venit
Nou Venit



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 01/02/2008

Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc.   Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc. - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 02, 2008 8:07 pm

Si...cred k se califica sigur in Champions League Wink ... Si ia si titlu...eu cred k steaua va trece anul asta de Grupe Wink asta e parerea mea...si cred toti suporterii stelei si-ar dori asta!!! Wink Wink Wink cheers cheers cheers
Sus In jos
athletic
Moderator
Moderator
athletic


Numarul mesajelor : 63
Varsta : 34
Oras : Mures
Numele si Prenumele : ok
Data de inscriere : 05/02/2008

Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc.   Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 07, 2008 11:16 pm

Steaua si-a luat cativa jucatori de valoare si cred k vor confirma...mai ales pepe moreno si mendoza,dar problema i ca nu prea are k cine juca...Mie personal imi pare rau k Elton a plecat.Era un jucator de perspectiva.....Fortza Dinamo
Sus In jos
ionutuz
Moderator
Moderator
ionutuz


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 39
Data de inscriere : 05/01/2008

Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc.   Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 15, 2008 2:50 pm

Stati ma sa ii vedeti in campionat cum joaca si dupa aia puteti spune ce valoare asa ca nu mai ziceti voi ca ala este de kk ca ala joaca prea bine vedem noi acuma
Sus In jos
CyberCop
Nou Venit
Nou Venit



Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 17/01/2008

Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc.   Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 05, 2008 11:39 pm

Dragi stelisti, Steaua ar face treaba buna dak or pleca un anumit "CIOBAN" de la echipa. Sa se duca cu oile ca e paralel cu totbalul. Dak se face Becali antrenor forbalul nu va mai exista. Totusi nu stiu de ce ma bag pt ca pt mine numai o echipa conteaza. DINAMO DINAMO DINAMO, AUGH AUGH AUGH!!!
Sus In jos
bussy
Admin
Admin
bussy


Numarul mesajelor : 496
Data de inscriere : 04/01/2008

Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc.   Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 07, 2008 10:18 pm

Eu sunt stelist pana la moarte chiar daca ar juca in liga 4 Razz eu cred k steaua va castiga titlul si va trece anul acesta de grupele Champions League... Wink Fan Steaua Fan Steaua Suflet de campion esti sufletist FORZZA STEAUA Fan Steaua
Sus In jos
https://distractia.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc.   Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc. - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Aici se vor purta discutii privitoare la echipa STEUA Buc.
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Aici se vor purta discutii privitoare la echipa DINAMO Buc.
» Aici se vor purta discutii privitoare la echipa RAPID Buc.
» Aici se vor purta discutii privitoare la echipa CFR Cluj.
» Aici se vor purta discutii privitoare la echipa Timisorenilo
» Aici se vor purta discutii privitoare la echipa din Urziceni

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Distractie.Net - FunArea for You :: sport :: Steaua-
Mergi direct la: